Szanowni Państwo Działkowcy i nasi Znajomi
W sobotę 14 września o godzinie 12.00 w Parku “Zawilcowa” odbędzie się festyn organizowany przez p. radną Rady Miasta Lublin -  Martę Wcisło, kandydującej do Sejmu RP,  w którym swój udział będą mieli działkowcy z naszego Ogrodu poprzez zorganizowanie wystawy zdrowej żywności: owoców, warzyw, przetworów, i kwiatów, które prosimy przynieść – nieco wcześniej - ze sobą. Zarząd ROD “Kalina” przygotował kilkadziesiąt Dyplomów Uznania za najładniejsze działki i stosowne nagrody, które przydadzą się w uprawie działki. Ponadto będą liczne atrakcje dla dzieci, więc – w imieniu naszej Honorowej Członkini stowarzyszenia ogrodowego – pani Marty Wcisło i w imieniu Zarządu Ogrodu zapraszamy do licznego udziału w festynie wraz z całymi rodzinami. Trzymajmy tylko kciuki, aby pogoda dopisała, bo humory dopiszą na pewno, o co zadbają organizatorzy.
 

W imieniu p. Marty Wcisło - Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Lublin i Honorowego Członka stowarzyszenia ogrodowego ROD „Kalina”, kandydującej do Sejmu RP, Zarząd ROD „Kalina”
zaprasza Państwa Działkowców na organizowany przez Panią Martę Wcisło festyn pod hasłem ”Promocja zdrowego stylu życia”

 

W programie m.in.:
• Liczne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci,
• Wystawa warzyw, owoców, przetworów i kwiatów z ROD „Kalina”
• Dyplomy Uznania wraz z drobnymi upominkami za najładniejsze działki w Ogrodzie.

Państwo Działkowcy proszeni są o przyniesienie na wystawę wyhodowanych przez siebie warzyw, owoców, kwiatów oraz innych domowych artykułów spożywczych.