SZANOWNI   PAŃSTWO DZIAŁKOWCY

We współpracy z Stowarzyszeniem „Polska Samorządna”

ogłaszamy konkurs

na najciekawsze relacje wraz ze zdjęciami z życia ROD „Kalina” w Lublinie.

Pisemne relacje ze zdjęciami należy kierować do Zarządu Ogrodu „Kalina

lub e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do 15 maja br.

Szczegóły:

GŁOS OGRODÓW

To obywatelska gazeta ogrodowa , realizowana przez Stowarzyszenie "Polska Samorządna"  ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO 2020. Na przełomie maja/czerwca przewidywane jest jej pierwsze wydanie w oparciu o pisemne relacje ( artykuł plus zdjęcia) samych posiadaczy ogrodów. Stąd powinny mieć charakter bardzo osobisty , dowodzący jak bardzo cenne jest dla nich posiadanie kawałka ziemi, na której nie tylko mogą wypoczywać, ale i realizować swoje ogrodnicze pasje. Zwłaszcza teraz w trudnym okresie pandemii.

Drodzy Ogrodnicy! Obywatelscy Dziennikarze! Czekamy na Wasze reportaże, zdjęcia odkrywające wszystkie uroki ogrodów dla ludzi zarówno pracujących, jak emerytów oraz osób samotnych czy rodzin wielodzietnych. Czekamy na Wasze opowieści o preferowanych, ciekawych nasadzeniach. Na przepisy potraw przyrządzanych na bazie ogrodowych produktów, itd., itd. Liczymy na zabawne zdarzenia ogrodowe.

Najciekawsze relacje ogrodników, specjalnie powołana Kapituła będzie w końcu roku nagradzać pieniężnie na okazjonalnym szkoleniu dla obywatelskich dziennikarzy, pasjonatów ogrodów.