Lublin, 8 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo Działkowcy,

w związku z licznymi pytaniami o cenę przyłączenia indywidualnej działki do sieci elektrycznej Ogrodu, co odbywa się na koszt własny działkowca i wymaga uprzednio zawarcia umowy z Zarządem ROD „Kalina” na użytkowanie prądu na podstawie własnego podlicznika – przedstawiamy ofertę wykonawcy sieci ogólnej, tj. PROAmper – na wykonanie przyłączenia indywidualnej działki na podstawie zlecenia tej czynności ww. Firmie.

Oczywiście istnieje możliwość własnoręcznego wykonania przyłączenia działki lub w wynajęciu innego wykonawcy, jednak taka instalacja będzie wymagała odpłatnego autoryzowania jej przez PROAmper .

Prace ziemne rozpoczną się po 10 kwietnia br. od strony liczników głównych, tj. od sektoru „A”.

W celu ułatwienia Państwu kontaktu z wykonawcą przyłączenia (jeśli wybierzecie PROAmper ) Zarząd Stowarzyszenia ustalił dyżur w czwartek 15 kwietnia br. w godzinach 13.00 - 17.00 w celu możliwości osobistego zgłoszenia wiążącego zapotrzebowania na podłączenie działki oraz wpłacenia Wykonawcy zaliczki w kwocie 200 zł.

W miarę potrzeby, prosimy kontaktować się bezpośrednio z Wykonawcą na nr telefonu: Marcin Imieliński tel. 536 587 410.

W celu korzystania z energii konieczne będzie również podpisanie umowy z Zarządem na korzystanie z energii elektrycznej na podstawie licznika.

Przygotowaliśmy szablon umowy Wersja DOC / Wersja PDF

Z poważaniem

Halina Gaj-Godyńska

Prezes Zarządu